Vírivka Marini

Všetko pre Váš WELLNESS

Vychutnajte si wellness u Vás doma.

V Í R I V K Y & B A Z É N Y

⋆ ⋆ ⋆ by M A R I N I ⋆ ⋆ ⋆

________________________________________________

VÍRIVKY – BAZÉNY – SAUNY

by MARINI

Firma Marini  sa už viac ako 12 rokov zaoberá distribúciou víriviek a vírivých bazénov. Našimi zákazníkmi sú prevažne hotely a rekreačné zariadenia po celom Slovensku. Avšak možnosť nakúpiť vírivku či vírivý bazén priamo od výrobcu za výborné ceny využíva stále viac domácností. Práve preto prichádzame s touto ponukou prostredníctvom web-stránky www.marini.sk.  Vyberte si z našej ponuky alebo nám napíšte vašu predstavu.

Fínske sauny, infra sauny a parné boxy

SAUNY
Liečivé účinky sáun objavovali ľudia už v 11. storočí, a to najmä v severoeurópských krajinách. Ohriatie tela nad bežnú telesnú teplotu spôsobuje potenie, ktoré napomáha vyplavovať škodlivé látky, regeneruje našu pokožku otváraním pórov, zlepšuje jej prekrvenie a vzhľad. V saune sa uvoľňuje svalstvo a do krvi sa vyplavujú endorfíny, ktoré spôsobujú upokojenie a úľavu. Dodnes je sauna najmä vo Fínsku samozrejmosťou takmer v každej domácnosti a veľmi bežným firemným vybavením. V dnešnej dobe sa vraciame k týmto kultúrnym hodnotám ako spôsob boja proti stresu, únave a večnej zaneprázdnenosti.

HYDROMASÁŽ

Najúčinnejšia masáž bez maséra, kedykoľvek a u vás doma. Hydromasáž vo vírivých vaniach a vírivkách sprevádza niekoľko priaznivých faktorov, ktoré napomáhajú dosiahnuť účinnú masáž. Prvým z nich je samotný fakt, že masáž prebieho vo vode, kde telo môže byť úplne uvoľnené. Druhým priaznivým faktorom je vyšia teplota vody, ktorá rozohreje telo, uvoľní svalstvo, rozšíri cievy a napomáha regenerácii svalového ústrojenstva. Do tretice sú to hydromasážne trysky rozmiestnené po celej ležacej alebo sedacej časti vírivky. A teda osamote alebo v kruhu vašich priateľov, pri hudbe alebo dobrom filme, si máte možnosť vychutnať relax, masáž, ale hlavne oddych a regeneráciu.

  • vírivky a vírivé bazény MARINI
  • vírivky a vírivé bazény MARINI
  • vírivky a vírivé bazény MARINI
  • vírivky bazény MARINI
  • vírivky a vírivé bazény MARINI
  • vírivky a vírivé bazény MARINI

Vírirvky a vírivé bazény MARINI