farebný akryl pre vírivky

V cene každej vírivky je zahrnutý biely akryl. V prípade, že ste sa rozhodli pre farebné prevedenie akrýlu Vašej novej vírivky, vyberte si z nasledujúcich motívov ponúkaných farebných prevedení. Cenu za farebný akryl nájdete pri každej vírivke, v sekcii: doplatková výbava, pod názvom farebný akryl. Cena je jednotná pre všetky druhy farebného akrylu.

PEARL

Vírivky MARINI

CLOUDY GREY

Vírivky MARINI

OCEAN BLUE

CLOUDY GREEN

Vírivky MARINI

CLOUDY  BLACK

CLOUDY BLUE

Farebný akryl pre vírivé bazény

Na výrobu vírivých bazénov sa používa vysoko-pevnostný akryl amerického pôvodu.  V prípade , že mate záujem o iný ako biely akryl (ktorý je v cene bazénu), môžete si vybrať z nasledujúcich farebných prevedení. Cena za farebný akryl je uvedená pri každom vírivom bazéne zvlášť v sekcii doplatková výbava pod názvom farebný akryl.  Cena za farebný akryl je jednotná pre všetky motívy.

CLOUDY BLUE

vírivé bazény MARINI

MAYAN COPPER

SUNSET

CLOUDY BLACK

PEARL

CLOUDY GREEN

Vírivky MARINI

OBKLADOVÝ PANEL

Vonkajšie obloženie vírivky a vírivých bazénov je zahrnuté v cene uvedenej v e-shope. Vyberte si teda svoju farebnú kombinácia vonkajšieho vzhľadu vírivky. Je samozrejme možné objednať naše výrobky aj bez tohto obloženia.

RED-BROWN color PS panel

GREY color PS panel

COFFEE color PS panel

BROWN-RED wooden texture PS panel

GRAY wooden texture PS panel

COFFEE-wooden texture PS panel

TEAK wooden texture PS panel

Termoizolačný kryt

Termoizolačný kryt je dôležitou súčasťou vírivky. Napomáha udržiavať teplú vodu vo vírivke v čase, keď sa vírivka nepoužíva. Cena za termoizolačný kryt je pre každý model odlišná ( podľa veľkosti daného modelu vírivej vane).

ZDVIHÁK NA KRYT

Toto zariadenie Vám pomôže jednoduchšie odobrať a nasadiť termoizolačný kryt z vírivky či bazénu. Kryt sám o sebe nie je ťažký, ale rozmerný. Čím väčšia je vírivka,  tým je potrebná väčšia sila na manipuláciu s krytom. Konštrukcia je univerzálna pre všetky modely.

CENA : 130,- eur/s Dph

SCHODY

Schodisko zvyšuje komfort a bezpečnosť pri nastupovaní a vystupovaní z vírivky či bazénu. V našej ponuke je dvoj-stupňové plastové schodisko vhodné do exteriéru aj interiéru.  V prípade vírivých bazénov sa cena schodiska odvíja od samotnej výšky bazénu, tak aby bol zabezpečený komfort používania.

CENA: 130,- eur/s Dph

Riadiaci systém

V cene každej vírivky a vírivého bazénu je továrenský riadiaci systém(RS) KL8500. Tento RS má našu plnú podporu: je spoľahlivý, stabilný, jednoduchý a nevidujeme reklamácie týkajúce sa problémov s týmto RS. V ponuke však máme aj riadiace systémy  od amerických dodávateľov Balboa a Aeware Gecko.

Ceny:
Riadiaci systém BALBOA GS523DZ: 660,-eur
Riadiaci systém BALBOA GS520DZ: 550,- eur
Riadiaci systém Gecko YE-5 with K450 kontrol panel: 440,- eur
Riadiaci systém Gecko YE-5 with K800 kontrol panel: 880,- eur

AUDIO/VIDEO

CENY:

Výstup pre napojenie rádia: 25,- eur
DVD prehrávač: 190,- eur
Vysúvacie reproduktory 2ks: 80,- eur
TV: cena na dopyt

Dezinfekčný systém

Ultravilet dezinfekčný systém H-05, dezinfekcia ultrafialovým žiarením (dezinfekcia bez chemikálii) cena: 155,- eur/ sDph